Process Alüminyum ve PVC Sistemleri
Dünden Bugüne

Firmamız, Process Alüminyum ve PVC Sistemleri ünvanıyla 2002 yılında Konya'da kurulmuştur.


Firmamızın uzmanlaştığı üretim alanları; sineklik sistemleri, cam balkon sistemleri, plise perde sistemleri, zip perde, cam tavan ve tavan kapatma sistemleridir. Tüm bu sistemleri oluşturan plastik aksesuarlar, alüminyum profiller ve polyester tül ile plise perde kumaşları, kendi tesislerimizde üretilmektedir. Tesisimiz 35.000 m2 kapalı, 15.000 m2 açık alanı olmak üzere toplam 50.000 m2’dir. Plastik enjeksiyon üretim bölümünde 15 adet enjeksiyon makinesi ile 24 saat çalışma esasıyla günlük ortalama 300.000 adet parça üretebilmektedir. Alüminyum ekstrüzyon bölümümüzde aylık ortalama 350 ton alüminyum profil üretilmektedir. Üretilen alüminyum profiller yine kendi tesisimizde yüzey işlemlerinden (eloksal - elektrostatik boya) geçmekte ve son olarak paketlenip sevk edilmektedir. Türkiye içerisinde 900 civarında atölyede ürünlerimiz işlenmekte ve son tüketiciye ulaştırılmaktadır. Türkiye dışında Balkan ülkelerinin tamamı, Avrupa Kıtasında; Almanya, Hollanda, Danimarka, Kuzey Afrikada; Tunus ve Cezayir, Orta Doğuda; Irak ve İsrail'in yanısıra Ermenistan, Azerbaycan, Arap Emirlikleri, Dubai, Katar, Ürdün gibi ülkelerde bayilikler oluşturulmuştur. Şu anda toplam ürünlerimizin %35'ini ihraç etmekteyiz.


Perde sektöründe son zamanların trend ürünü olan plise perde sistemlerini kendi Ar-Ge merkezimizde geliştirerek sektörün hizmetine sunmuş bulunmaktadır. Mekanik perde atölyeleri tarafından bugüne kadar Türkiye genelinde 150 adet bayilik oluşturulmuş ve bu bayilikler artarak çoğalmaktadır. Plise perdeyi oluşturan tüm parçaları; plastik aksesuarlar, alüminyum çıta ve profiller, katlanmış pileli kumaşlar ürünlerimizi kendi tesislerimizde üretip bayilerimize ulaştırmaktayız. 167 farklı desen ve renkte kumaş çeşidi olan firmamız çok güçlü stok altyapısı ile sektörün ihtiyacı olan hizmeti ve hızı sunmaktadır.

Firmamız, Process Alüminyum ve PVC Sistemleri ünvanıyla 2002 yılında Konya'da kurulmuştur.Firmamızın uzmanlaştığı üretim alanları; sineklik sistemleri, cam balkon sistemleri, plise perde sistemleri, zip perde, cam tavan ve tavan kapatma sistemleridir. Tüm bu sistemleri oluşturan plastik aksesuarlar, alüminyum profiller ve polyester tül ile plise perde kumaşları, kendi tesislerimizde üretilmektedir. Tesisimiz 35.000 m2 kapalı, 15.000 m2 açık alanı olmak üzere toplam 50.000 m2’...

PROCESS LTD.

Devamı...

Neden Process?

Process Alüminyum ve PVC Systemleri
Sizin için Üretiyoruz!
Kalite konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren Process  sizin memnuniyetinizi bir numara olarak hedef alıp isteklerinize tam karşılık vermeyi kendisine misyon edinmiş bir şekilde sizlere hizmet sunmaktadır.

Kalite bilincini başta yöneticileri olmak üzere en alt kademeye kadar tüm çalışanlarına aşılayan, detaylara önem veren, hızlı, temiz ve sorunsuz bir teslimat ve montaj aşaması sunan firmamızla müşteri değerlerini ön plana çıkarıyoruz.

İşini seven, işine önem veren personelleri ile güleryüzlülüğü eksik etmeyen, işini bilen ve üretimden teslimat aşamasına kadar gelişen olaylar zincirinin her dalına hakim olan bir firma olarak size teslim ettiğimiz iş ile üst düzey kaliteyi ve memnuniyeti garanti etmekteyiz.

Üretimden, montaja kadar her alanda uzman olduğumuz işimizde garanti ettğimiz kalitenin yanı sıra hızlı teslimatı ve sıfır hatayla cam balkon montajınızı garanti etmekteyiz. Konya cam balkon sektöründe son teknoloji donanımlı cam balkonlarımız ile mimarinize değer katıyor, sizlere tasarruf sağlıyoruz.
  • İnovasyona dayalı kaliteli üretim süreci.
  • Sertifika ve standartlara uygun üretim projeksiyonu.
  • Ürettiğimiz tüm ürünlerde garanti belgesi.
  • Kalite standartları ve akreditasyonlar.
  • Müşteri beklentilerini sürekli analiz eden yapı.

AKREDİTASYON ve BELGELERİMİZ

Kalite politikamız; yenilikçi stratejimiz doğrultusunda en son teknolojik yatırımlarla birlikte Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek yenilikçi, toplam kalite yönetimi düsturuna uygun, enerjik, farklı ve inovatif ürünler üreten bir marka olmak.

Evrensel ve teknolojik değerler ışığında ürünlerimizi geliştiriyor, sektörün ihtiyaçlarına yönelik üretim ile yetinmeyip ihtiyaca özel geliştirme ve tasarımlarla sektöre yenilikler kazandırmaya devam ediyoruz.
Tüm Belgeler
Yüksek Kalite AnlayışıİNOVATİFÖzel Tasarımlar

Markalarımız

Process Alüminyum ve PVC Sistemleri